CBI Pro-Akademia

Rozwiń menu ▼

Magdalena Staszczyk

Obszar naukowy:Nauki społeczne
Dyscyplina naukowa:Nauki o zarządzaniu i jakości

Profil

Zawodowo związana z marketingiem od 5 lat. Doświadczenie zdobywała pracując dla takich marek jak Top Secret, Troll, Drywash, Wójcik oraz Hot Oil.
Aktualnie kieruje działem marketingu w księgarni internetowej Gandalf, gdzie marketing w głównej mierze skupia się na działaniach w internecie. Nadzoruje realizację planów i wdrożeń w zakresie e-commerce oraz odpowiada za przygotowanie wdrożeń strategii marketingowej i sprzedażowej.

Zakres usług doradczych:

  • Pomoc przy przygotowaniu strategii działań, wskazanie punków kluczowych oraz konkretnych rozwiązań, w tym działania trade marketingowe, poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży, analiza działań konkurencji, działania pobudzające aktywizację klienta.
  • Analiza stanu obecnego, pomoc przy wdrażaniu rozwiązań i wyborze optytymalnych działań: czym się różni strona wizreunkowa od sprzedażowej, jak sprzedawać poprzez e-mail marketing, jak konstruować bazę newsletterową (zapisy, regulamin i zgłoszenia do GIODO). Kiedy wdrażać nowoczesne rozwiązania z zakresu e-commerce (co to jest kampania ad words, afiliacje, SEM, SEO, pozycjonowanie).
  • Działania w zakresie spadającej sprzedaży, wizerunkowego kryzysju - kiedy należy reagować, jak się zabezpieczyć przed natępstwami, itp.
  • Propozycja działań mających na celu wprowadzenie marki na rynek polski/globalny - określenie targetu, działania on line oraz off line: działania w Internecie, prasie, telewizji, prezentacja oferty (otwarcie sklepu, pokaz mody, współpraca ze stylistami oraz blogerami, ambasador marki).
  • Facebook, Nasza Klasa, Twitter, Gooogle+: kto czyta komunikaty na poszczególnych portalach, co wolno tam umieszczać a czego zabrania regulamin, na czym polega tworzenie i prowadzenie takich portali, w jaki sposób można na nich zarobić.

 

Ekspert w projektach

Zintegrowany Program Modernizacji Branży Tekstylnej i Odzieżowej Województwa Łódzkiego