CBI Pro-Akademia

Aktualności

Acta Innovations zaakceptowane do indeksowania w Scopus!

27-03-2021

W dniu 27 marca 2021 r. Acta Innovations, recenzowane międzynarodowe czasopismo wydawane przez CBI Pro-Akademia, zostało przyjęte do indeksacji w Scopus, jednej z największych na świecie baz abstraktów i cytowań recenzowanej literatury naukowej, zarządzanej przez Elsevier. 

Rada Doradcza ds. Wyboru Treści Scopus zwróciła uwagę, że „czasopismo zawiera artykuły, które są oparte na solidnych podstawach naukowych i są istotne dla międzynarodowej społeczności akademickiej”. Acta Innovations staje się częścią rygorystycznego systemu oceny Scopus, który zapewnia międzynarodowe potwierdzenie jakości czasopisma i publikowanych w nim artykułów. Proces ten wzmacnia naukową wiarygodność Acta Innovations w środowisku akademickim na całym świecie. 

Ten sukces nie mógłby się ziścić bez wielkiej pracy Autorów, Recenzentów, Redakcji Acta Innovations. Dziękujemy wszystkim współpracownikom Acta Innovations, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę i promowanie doskonałych wyników badań za pośrednictwem Acta Innovations

Multimedia

yt-thumb
Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
yt-thumb
Projekt budynku pasywnego zrealizowany przez CBI Pro-Akademia
yt-thumb
Inteligentne tekstylia

Newsletter