CBI Pro-Akademia

Aktualności

Włoskie doświadczenia w zakresie budownictwa energooszczędnego

19-05-2011

Miło nam zaprosić Państwa do udziału w weekendowym warsztacie na temat budownictwa pasywnego, który odbędzie się w dniach 01-03.07.2011 /piątek 16.30 – 20.00, sobota 9.00 – 18.15, niedziela 10.00 – 14.15/.

 

Warsztat jest częścią komponentu ponadnarodowego projektu Bioenergia dla RegionuManager Energetyki Odnawialnej. Zajęcia poprowadzą eksperci z włoskiej firmy spin-off Politechniki Turyńskiej.

 

Warsztat odbędzie się w Instytucie Maszyn Przepływowych na Politechnice Łódzkiej, przy ulicy Wólczańskiej 213.  

 

Program warsztatów znajduje się tutaj.

 

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim, z tłumaczeniem na język polski oraz z udziałem dwóch ko-trenerów polskich – inżyniera architekta i inżyniera budownictwa.

 

W trakcie warsztatów uczestnicy przygotują indywidualne programy funkcjonalno-użytkowe dla budynku pasywnego. Spośród autorów najlepszych programów zostanie wyłoniona grupa 25-ciu osób, które zostaną zaproszone do udziału w wyjeździe studyjnym do Włoch. Study tour w Piemoncie /północne Włochy/ odbędzie się w dniach 27.07 – 01.08.2011.

 

W programie study tour przewidujemy oglądanie obiektów prezentujących technologie pasywne w różnych stadiach budowy oraz spotkanie na Politechnice w Turynie, na wydziale budownictwa energooszczędnego.

 

Udział w warsztacie i wyjeździe studyjnym do Włoch jest bezpłatny. Udział w warsztatach mogą wziąć wyłącznie Managerowie Energetyki Odnawialnej, czyli osoby które ukończyły cykl szkoleń stacjonarnych w ramach projektu "Bioenergia dla RegionuManager Energetyki Odnawialnej".

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

 

O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztacie zadecyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń. W sytuacji, gdy ilość zgłoszeń przekroczy dostępną ilość miejsc, Organizator szkolenia weźmie pod uwagę dodatkowo kryterium związane z wykształceniem lub pracą w sektorze budownictwa.

 

 


Projekt współfinansowany ze  środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Newsletter