CBI Pro-Akademia

Aktualności

Podaj rękę Ukrainie

04-07-2022

Jako wyraz naszej solidarności, wsparcia i najglębszego współczucia dla Ukrainy w ten wyjątkowy czas, kiedy trwa agresja rosyjska nie tylko na cele militarne, ale na domy zwykłych ludzi, szpitale, szkoły i uczelnie, Zespół CBI Pro-Akademia poprowadził cykl wykładów dla studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu im. Karazina w Charkowie. Teamatyką naszych spotkań były zagadnienia Industry 4.0 i 5.0.

Od wielu lat CBI Pro-Akademia współpracuje z Ukraińską Akademią Nauk, z Politechniką w Doniecku oraz z Uniwersytetem im. Karazina w Charkowie. Nasza współpraca z tymi instytucjami oznacza w rzeczywistości relacje z konkretnymi ludźmi. Dzisiaj ci ludzie niezachwianie wierzą w zwycięstwo Ukrainy i dokonują trudnych do wyobrażenia wysiłków, aby przetrwać.

Pracownicy Uniwersytetu im. Karazina, pomimo, że budynki ich uczelni zostały zbombardowane usiłują zachować poczucie normalności: pracują zdalnie i organizują wykłady on-line dla studentów, mimo permanentnego ostrzału artyleryjskiego Charkowa. Ukraina potrzebuje nas teraz i razem z naszymi przyjaciółmi z Charkowa wierzymy, że będąc razem, zbliżamy się do zwycięstwa!

Multimedia

yt-thumb
Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
yt-thumb
Projekt budynku pasywnego zrealizowany przez CBI Pro-Akademia
yt-thumb
Inteligentne tekstylia

Newsletter