CBI Pro-Akademia

Aktualności

KETBIO Online Partnering – Wrota do innowacji w obszarze biotechnologii

17-09-2019

Pierwsze wirtualne spotkanie branży biotechnologicznej – KETBIO Online Partnering – odbędzie się w dniu 10 października 2019 r. Spotkanie będzie szansą dla wszystkich zainteresowanych innowacjami w dziedzinie biotechnologii aby poznać innych ekspertów z europejskiej branży biotechnologicznej, uzyskać informacje na temat ostatnich osiągnięć oraz pozyskać partnerów do współpracy – a wszystko to zza własnego biurka! Bez względu na to, czy jesteś naukowcem, innowatorem czy przedsiębiorcą, możesz skorzystać z uczestnictwa w KETBIO Online Partnering:

  • Projekty badawcze z obszaru biotechnologii mają szansę się zaprezentować i dotrzeć do potencjalnych partnerów z branży, aby przyspieszyć komercjalizację wyników.
  • Partnerzy przemysłowi mogą uzyskać przegląd nowych niewykorzystanych technologii, omówić możliwości współpracy z autorami rozwiązań oraz zidentyfikować nowe możliwości biznesowe.

Udział w wydarzeniu bezpłatny. Po rejestracji online należy uzupełnić profil swojego projektu oraz wyszukać partnerów przemysłowych z którymi chciałoby się nawiązać kontakt. Eksperci biznesowi mogą przeglądać projekty oraz wyszukiwać interesujące technologie.

Wszyscy uczestnicy mogą korzystać z narzędzia do organizacji spotkań bilateralnych, podczas których można poznać bliżej partnerów, zaprezentować swoją ofertę oraz przedyskutować możliwości współpracy.

Rejestracja na KETBIO Online Partnering: https://www.ketbio.eu/workspace?id=5926&app=info

KETBIO Online Partnering jest częścią projektu KETBIO, finansowanego z programu ramowego HORIZON 2020. KETBIO jest realizowany przez konsorcjum partnerów z całej Europy, którzy posiadają bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie wspierania i optymalizacji procesu komercjalizacji badań w dziedzinie biotechnologii w Europie. Misją KETBIO jest identyfikacja najbardziej innowacyjnych w Europie wyników badań biotechnologicznych i przyspieszenie ich absorpcji przez rynek. KETBIO integruje społeczność biotechnologiczną na interaktywnej platformie w celu redukowania barier i skracania czasu potrzebnego na wprowadzenie wyników badań naukowych na rynek.

Multimedia

yt-thumb
Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
yt-thumb
Projekt budynku pasywnego zrealizowany przez CBI Pro-Akademia
yt-thumb
Inteligentne tekstylia

Newsletter