CBI Pro-Akademia

Aktualności

Jak ograniczać emisyjność budynków w Polsce?

17-11-2021

Chcesz poznać najbardziej obiecujące rozwiązania polskich jednostek naukowych i przedsiębiorstw, które mają potencjał istotnego ograniczenia emisyjności budynków?  Weź udział w warsztatach SMART4NZEB w dn. 26.11.2021 (piątek), godz. 09:00 – 11:00, podczas których przedstawiciele Politechniki Warszawskiej, Politechniki Krakowskiej, Mazowieckiej Agencji Energetycznej i CBI Pro-Akademia opowiedzą o innowacjach, nad którymi pracują. 

Na warsztaty zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, instytutów badawczych, uczelni, organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego i wszystkie osoby, które chcą aktywnie działać na rzecz ograniczania emisyjności polskiego sektora budynków i ciepłownictwa.

Celem warsztatów jest: 

  • zaprezentowanie najbardziej obiecujących projektów i rozwiązań, które mają potencjał istotnego ograniczenia emisyjności krajowego budownictwa
  • zainicjowanie dyskusji na temat możliwości współpracy pomiędzy polskimi podmiotami, zaangażowanymi w różne obszary ograniczania emisji w sektorze budowlanym, takie jak modernizacja budynków, ciepłownictwo i efektywność energetyczna.

Agenda wydarzenia jest dostępna tutaj.

Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej i Ministerstwa Edukacji i Nauki, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

                      

Projekt SMART4NZEB został dofinansowany przez Unię Europejską w ramach programu COSME oraz przez Ministerstwo Edukacji i Nauki RP

Multimedia

yt-thumb
Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
yt-thumb
Projekt budynku pasywnego zrealizowany przez CBI Pro-Akademia
yt-thumb
Inteligentne tekstylia

Newsletter