CBI Pro-Akademia

Aktualności

Engineering Theater w Centrum Transferu Technologii

28-01-2024

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia oferuje członkom klastra Bioenergia dla Regionu możliwość wynajęcia powierzchni wystawienniczej w ramach Engineering Theater, w nowoczesnym budynku Centrum Transferu Technologii.

Znajdujemy się na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nasze Centrum często odwiedzane jest przez przedsiębiorców, władze rządowe i samorządowe oraz gości zagranicznych. Odbywają się tutaj szkolenia zawodowe dla instalatorów paneli fotowoltaicznych, monterów wymienników ciepła, pomp ciepła, kotłów na biomasę. Organizowane są konferencje i seminaria naukowe, gromadzące każdorazowo kilkadziesiąt osób.

Do Państwa dyspozycji oddajemy powierzchnię kilkuset m2, umożliwiając konstruowanie ekspozycji. Dogodna lokalizacja kompleksu CTT OZE umożliwia organizowanie spotkań biznesowych, których celem jest prezentacja oferty Członków Klastra Bioenergia dla Regionu.

Koordynator Klastra BdlaR będzie udzielał członkom Klastra Bioenergia dla Regionu, będącym przedsiębiorcami, wsparcia stanowiącego pomoc de minimis w części dotyczącej korzystania z CTT. 

Więcej na temat pomocy de minimis znajdziesz tutaj.

Dołącz do nas!

Klaster ma charakter otwarty. Udział w powiązaniu kooperacyjnym jest bezpłatny. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa, jednostki naukowo-badawcze, organizacje pozarządowe i jednostki samorządu terytorialnego, które pragną aktywnie włączyć się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju bioenergetycznego województwa łódzkiego.


Zainteresowane podmioty prosimy o wypełnienie Deklaracji o Przystąpieniu do Klastra oraz dostarczenie jej osobiście lub listownie na adres Koordynatora Klastra.

 

Deklaracja o przystąpieniu do Klastra Bioenergia dla Regionu

Regulamin Klastra Bioenergia dla Regionu

Dane kontaktowe Koordynatora Klastra

 

Lokalizacja: Centrum Transferu Technologii, ul. Innowacyjna 9/11, 95-050 Konstantynów Łódzki

 

Newsletter