CBI Pro-Akademia

Rozwiń menu ▼

mgr Paulina Nawrot

Obszar naukowy:Sztuka

Profil

Osobowość złożona z rozważnej analityczki i ambitnej wizjonerki wyraża się niekonwencjonalnymi rezultatami w pracy doradcy. 5- cio letnie doświadczenie freelancera w branży tekstylno-odzieżowej we współpracy m.in. ze Studiem braffitingowym „IRIS”, Carnival Otwarta Przestrzeń Cyrkowa, aktorem Arturem Gotz, firma odzieżową „Damat- Tween” z Istambułu oraz łódzkimi teatrami rozwinęło jej zdolności komunikacyjne, a w szczególności ukierunkowało na dopasowanie projektów do różnorodnych potrzeb klienta. Laureatka wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów m. in: finał „Create your own crush!” za kolekcję druków cyfrowych na męską koszulę - ekspozycja podczas Targów Tkaniny w Paryżu, Shanghai i Frankfurcie, wyróżniona praca dyplomowa: kostiumy i scenografia do teledysku „Losing control”, nagroda rektora ASP za projekt „Tożsamość z wieszaka” w XXIX Konkursie im. Wł. Strzemińskiego Sztuki Piękne, nagroda MTŁ za kolekcję druków na tkaninie oraz kostiumów w XXII Konkursie Projekt - ekspozycja kolekcji podczas Fashion week, Złota nitka 2012. Odpowiedzialna i rzetelna projektantka, gotowa na kolejne wyzwania jakie dostarczy jej życie.

Zapraszamy na stronę internetową: www.paulinanawrot.pl

Zakres usług doradczych:

  • Odświeżenie wizerunku marki poprzez wprowadzenie nadruków odzieżowych z wykorzystaniem kilku rodzajów farb jednocześnie na dotychczasowo produkowanych asortymentach tworząc produkt typu 2w1.
  • Tworzenie nadruków cyfrowych na produkowany asortyment.
  • Aranżacja wystaw na witrynach sklepowych – stylizacja ubrań na manekinach i elementów scenograficznych.
  • Analiza bieżących kolekcji firmy - wybranie mocnych stron i na ich bazie stworzenie spójnej i aktualnej propozycji zgodnej z profilem preferencji klienta firmy (uwzględnienie wieku odbiorcy, aktywności zawodowej, formy spędzania wolnego czasu itd.).
  • Dopasowanie nowoczesnej i adekwatnej kompozycji kolorystycznej do produkowanych modeli odzieży.Dotarcie do szerszego grona odbiorców poprzez nowoczesne media – administracja fanpage np. na portalu społecznościowym Facebook.
  • Uatrakcyjnienie fotograficznej bazy produktów - stylizacja modelek i aranżacja przestrzeni do sesji zdjęciowych, postprodukcja zdjęć.
  • Ilustracje do materiałów promocyjnych i www, wielkoformatowe grafiki do przestrzeni sklepowych.
  • Nietypowe formy promocji produktów – zastosowanie guerilla marketingu przy jednoczesnym umieszczaniu dokumentacji na fanpagu.
  • Kreatywne rozwiązania bieżących problemów projektowych firmy.
  • Organizacja eventów promocyjnych z zastosowaniem nietypowych form wydarzeń rozrywkowych o konkretnej tematyce.

Ekspert w projektach

Zintegrowany Program Modernizacji Branży Tekstylnej i Odzieżowej Województwa Łódzkiego

Multimedia

yt-thumb
Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
yt-thumb
Projekt budynku pasywnego zrealizowany przez CBI Pro-Akademia
yt-thumb
Inteligentne tekstylia

Newsletter