CBI Pro-Akademia

Aktualności

Europejska Noc Naukowców 2017

13-09-2017

CBI Pro-Akademia jest partnerem tegorocznej edycji Europejskiej Nocy Naukowców. Jest to ogólnoeuropejskie wydarzenie, dedykowane popularyzacji nauki i edukacji poprzez zabawę. Noc ta odbywa się corocznie w ostatni piątek września, a bierze w niej udział ponad 300 miast z 30 państw Europy.              

Europejska Noc Naukowców jest wydarzeniem wspieranym przez Komisję Europejską, jako część programu Marie Skłodowska-Curie Action, finansowanego w ramach programu Horyzont 2020, którego celem jest wsparcie młodych badaczy z Europy i świata w rozwoju ich karier naukowych.

CBI Pro-Akademia będzie reprezentowane przez zespół doktorów: Karinę Michalską, Lidię Trusilewicz i Maricna Siedleckiego w Olsztynie, dnia 29 września w imprezie pod nazwą Fusion2Night. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych – młodych i tych nieco starszych – do udziału w zorganizowanych przez nas pokazach, w których zaprezentujemy działanie oczyszczalni ścieków i różne formy wykorzystania pozostałości otrzymanych po oczyszczaniu wody. Szczegóły dotyczące całej imperzy i naszego (ale nie tylko) pokazu dostępne są na stronie internetowej olsztyśnkiej edycji Europejskiej Nocy Naukowców.

Multimedia

yt-thumb
Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
yt-thumb
Projekt budynku pasywnego zrealizowany przez CBI Pro-Akademia
yt-thumb
Inteligentne tekstylia

Newsletter