CBI Pro-Akademia

Aktualności

BIO-BASED INDUSTRIES - Zaproszenie do udziału w wydarzeniu

06-12-2018

Szanowni Państwo

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia serdecznie zaprasza na wydarzenie:

BIO-BASED INDUSTRIES MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU POLSKICH PODMIOTÓW.

BUDOWA SIECI KONSORCYJNYCH

Bio-Based Industries Joint Undertaking to wspólne przedsięwzięcie Unii Europejskiej i europejskiego sektora przemysłowego reprezentowanego przez Bio-based Industries Consortium (BIC) realizowane w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego.

Partnerstwo działa w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji w Programie Horyzont 2020 i dysponuje kwotą 3,7 miliarda euro przeznaczoną na inwestycje w obszarze przemysłu opartego na materiałach pochodzenia biologicznego.

Celem spotkania 19.12.2018r. jest przekazanie Państwu informacji o inicjatywie BBI, pokazanie zasad i możliwości ubiegania się o środki w ramach programu a także zaprezentowanie wybranych projektów realizowanych w ramach tego przedsięwzięcia. Dodatkowym atutem spotkania będzie dyskusja i networking przy udziale zaproszonych gości w formule World Cafe które, mamy nadzieję, zrodzi pomysły i partnerstwa  do przyszłorocznych konkursów BBI.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli sektora akademickiego i pozaakademickiego na wydarzenie.

Rejestracja do dnia 17.12.2018r:

 

 

Multimedia

yt-thumb
Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia
yt-thumb
Projekt budynku pasywnego zrealizowany przez CBI Pro-Akademia
yt-thumb
Inteligentne tekstylia

Newsletter